Спільнота ДОБРА ДІЯ
Кожен, хто долучиться до спільноти, аби творити навколо себе добро, одержує в дарунок одну із мотанок, створених спеціально для цього і виставлених для вибору Валентиною Попелюшкою .
  • Надалі власник ляльки-мотанки  присвоює їй одне із імен з переліку у списку ВАЛЕНТИНКИ.  
  • Радимо відкрити новий поштовий ящик  (бажано gmail.com) і новий акаунт у  соц мережах ►►►FB   За бажаням можна переіменувати свій, уже існуючий акаунт (►►► як це зробити?) 
  • Як фото аватора  можна  використовувати уже свою власну ляьлку-мотанку та присвоєне  їй ім'я.
  • Лялька-мотанка  не продається і не передається у чужі руки, але може передаватися у спадок разом із добрими справами, зробленими від її імені.


З тих пір і надалі добродій чи добродійка може спілкуватися у соціальних мережах від імені цього образу ляльки-мотанки, не називаючи при цьому свого справжнього імені (за бажанням).


1 коментар:

  1. Це- унікальна сторінка, сайт... Ті, хто створює добро, не потребують розголошення своїх справ, але спільнота однодумців- це чудово! Дякую за те, що даруєте можливість не тільки спілкуватись, але й мати "чудову можливість" грати в "ляльки"...а які ж гарні! Є класичний твір "ляльковий дім"... Ні, у вас це- не гра, це не іграшки, але це- захват від можливості бути самим собою і при цьому- таки ж "грати в ляльки"...Добрадія- в Добрий шлях і в Добрий час!!!

    ВідповістиВидалити